مقالات

این لوسترهای مدرن دوست داشتنی

این لوسترهای مدرن دوست داشتنی

این نوع از لوسترها از آنجایی که از اسمشان برمی‌آید، جدید بوده و امروزه مورد اقبال بسیاری قرارگرفته است. این لوسترها برخلاف لوسترهای کلاسیک، خیلی پر زرق و برق نبوده و دارای ریسه‌های متعدد نیست و با سادگی و زیبایی تمام ساخته‌شده‌اند. جنس آن‌ها می‌تواند چوبی، سرامیکی، برنجی و… باشد. این نوع از لوستر خود اقسامی دارد که بیشتر آن‌ها حالت فانتزی دارند. برای آشنایی بیشتر و موارد استفاده لوسترهای مدرن این مقاله را تا پایان مطالعه کنید.
لوسترهای مدرن در چند سال اخیر در صدر جدیدترین و محبوب ترین لوسترهای مصرفی در میان مشتریان سراسر دنیا قرار گرفته و در سال های 2017 و 2018 رتبه اول را به عنوان پرفروش ترین نوع لوستر در جهان به خود اختصاص داده اند که دلیل اصلی آن بروز بودن و تنوع بسیار بالایی است که این لوسترها از نظر شکل و طرح بدنه و همچنین نوع لامپ و روشنایی دارند و با بهره بردن از لامپ های نسل جدید اس ام دی ضمن روشنایی بسیار بالایی که دارند از مصرف برق فوق العاده پایینی نیز برخوردار میباشند و بخاطر ارتفاعهای متنوعی که دارند بر روی هر نوع سقف با ارتفاع های مختلف قابل استفاده و نصب میباشند .

 

یکی از مزیت های بزرگ لوستر های مدرن این است که در جنس های متفاوت با استایل ها و فرم های بسیار خلاقانه و جالب طراحی و تولید می شوند. مثل برخی لوسترهای فلزی با شاخه های صاف و مستقیم که از وسط آنها نوارهای ال ایی دی رد شده است. البته شاید فکر کنید که در یک لوستر مدرن خبری از کریستال های زرق و برق دار نباشد اما این فکر اشتباه است، اتفاقا یکی از زیباترین طرح های لوستر مدرن را، همین مدل های کریستالی تشکیل می دهند.
وقتی حرف از لوستر مدرن به میان می‌آید، تصور بیشتر ما لوسترهای بزرگ و سنگین هستند. لوسترها انواع مختلفی دارند و در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. لوسترها در اتاق پذیرایی، سالن اجتماعات، اتاق خواب و مکان‌های دیگر نصب می‌شوند. آنها مانند جواهراتی برای خانه شما هستند که سلیقه شخصی شما را منعکس می‌کنند. اگر دقیق‌تر نگاه کنید، متوجه خواهید شد که لوستر ساده‌ترین راه برای تغییر طراحی کلی خانه شما است.
سیر تکامل لوستر از اولین نمونه تا لوسترهای مدرن سقفی و پذیرایی، هزاران سال بوده است. در حقیقت، اولین نمونه از لوستر مربوط به دیواره غارهای فرانسه است که زمانی غارنشینان در آنها زندگی می‌کردند. در این غارها سوراخ‌هایی در دیوارها وجود دارد، زیرا غارنشینان به مکانی برای آویختن مشعل‌های خود نیاز داشتند. البته طراحی لوستر در طول قرن ها تکامل یافته است و اکنون انواع لوستر مدرن و سنتی وجود دارد.
البته علاوه‌بر سالن پذیرایی می‌توانید این لوستر را برای آشپزخانه و هال هم استفاده کنید. این لوستر با طراحی دایره‌ای فضای مدرن خانه‌ی شما را جذاب‌تر می‌سازد. قیمت لوستر مدرن پذیرایی در مقایسه با جلوه‌ای که به خانه شما می‌دهد واقعا ناچیز است.

لوسترهای مدرن می تواند برگرفته از یک جسم (مثلاً شاخ گوزن) باشد.

لوستر مدرن با طرح شاخ گوزن

لوستر مدرن با طرح شاخ گوزن

یا ایجاد شده با انبوهی نا منظم از یک شکل خاص

لوستر مدرن

لوستر مدرن

یا تلفیقی از چوب و فلز که یادآور زندانهای قرون وسطی و در عین حال مدرن

لوستر مدرن چوب و فلز

لوستر مدرن چوب و فلز

شاخه ای از جنس برنز و برگهایی از جنس بلور اوج مدرنیته برای طراحی

لوستر برنز مدرن طرح برگ

لوستر برنز مدرن طرح برگ

بیانگر شکلی از یک جاندار (عنکبوت)

لوستر طرح عنکبوت

لوستر طرح عنکبوت

می تواند در اوج نظم و بلورین باشد

لوستر مدرن

لوستر مدرن

گاهی می تواند سکان یک کشتی باشد که اینک لوستر زیبایی بخش خانه شماست

لوستر طرح سکان کشتی

لوستر طرح سکان کشتی

یک حجم کاملا هندسی ولی با پارامترهای مدرن

لوستر طرح مکعب هندسی

لوستر طرح مکعب هندسی

یا شاید هم سادگی محض دایره وار با رنگ سیاه

لوستر مدرن طرح دایره و کره

لوستر مدرن طرح دایره و کره

برخی مواقع هم می تواند زیبایی را با تلفیقی از مدرنیته و سنت به نمایش بگذارد

لوستر تلفیقی مدرن و کلاسیک

لوستر تلفیقی مدرن و کلاسیک

اشکالی منظم و در مرتب که کاربرد زیبای و ترکیب با محیط را دارند

لوستر مدرن مکعبی

لوستر مدرن مکعبی

شیشه های رنگی طراحی شده برای ایجاد کلونی

لوستر مدرن با شیشه های رنگی

لوستر مدرن با شیشه های رنگی

اشکال هندسی و برداری که با فواصل معین حجم ریاضی واری را در محیط رقم میزنند

لوستر مدرن

لوستر مدرن

و یا مدرن ساده ساده ساده

لوستر مدرن

لوستر مدرن

به هر حال لوستر های مدرن جای خود را به صنایع روشنایی به خوبی باز کرده اند و از آنجایی که مواد اولیه و تنوع موضوع بالایی دارند دست طراحان و صنعتگران نیز برای خلق انواع لوسترخانی مردن هم بازتر از قبل است. در صنایع لوستر «مون» هم با تکیه بر تامین نیاز مشتریان با سلایق متعدد انواع لوسترهای مدرن تدارک دیده شده است پس همین حالا برای مشاهده و محصولات به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید.

برای سفارش لوستر مدرن با قیمت مناسب می توانید به صفحه فروشگاه در وب سایت لوسترمون مراجعه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *