مقالات

این لوستر چای دم می کنه!

لوستر قوری

خلاقیت در تولیدات و صنایع امری همیشگی است. تولید کنندگان بسیاری هستند که با تلفیق عناصر و کارایی های مختلف مرزهای خلاقیت را جابه جا کرده و محصولات بسیار جالب و البته کارآمدی را تولید می کنند. در این مطلب لوسترهاییرا معرفی می کنیم که کاربرد آن ها تنها محدود به روشن کردن محیط اطرافشان نمی شود.

 

لوستر گردان

لوسترهای گردان، لوسترهایی هستند کهیک موتور کوچک در داخل آن ها قرار گرفته است. این موتور، با یک فرمان ساده الکترونیکی چرخشی آرام را انجام می دهد. لوسترهای گردان، با طراحی ویژه که با سرعت چرخش آن هعا هماهنگ و همراه است، جلوه ای بی نظیر را به نمایش می گذارند. لوسترهای گردان اغلب دارای ابعاد بزرگی هستند و در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش اینترنتی لوستر

فروش اینترنتی لوستر

 

لوستر دیسکو

لوستر دیسکو و یا همان دیسکوبال، وسیله ای برای انعکاس نور با تلالویی چشم گیر است که شور و هیجان رقص و شادمانی را تکمیل می کند. این لوستر در واقع یک توپ چرخان است که با تکه های کوچک آیینه ای پوشیده شده است. در اطراف این لوسترها اغلب سه و یا چهار منبع نوری رنگی نصب می شود.

لوستر دیسکو

 

لوستر موزیکال

یک جسم ساده که در داخل خود لوستر نصب می شود و یا در لامپ آن قرار می گیرد. با استفاده از ریموت کنترل علاوه بر روشنایی می توانید از موزیک دلخوهتان نیز بهره مند شوید.

لوستر موزیکال

لوستر موزیکال

 

لوسترهای دوربین دار

تلفیق دوربین های امنیتی و لوستر یکی دیگر از خلاقیت هایی است که طرفداران زیادی دارد. در نتیجه یک نصب حرفه ای دوربین به طور کامل در داخل لوستر پنهان شده و دیگر قابل شناسایی نیست. زاویه دید 360 درجه تمام محیط مورد نظر را تحت پوشش دوربین نظارتی قرار می دهد.

لوستر دوربین دار

لوستر دوربین دار

 

لوستر پنکه ای

از آنجایی هم پنکه سقفی و هم لوستر در مرکز سقف اتاق نصب می گردند، این فرصت به وجود آمده تا محصولی تولید شود که کارایی پنکه و لوستر را هم زمان داشته باشد. البته این نوع لوسترها در هر جغرافیایی مورد استفاده نیستند و اغلب در مکان های خاصنصب می شوند. اشکال مختلف پره های پنکه و تعبیه نور در آن، نورپردازی منحصربه فرد را به وجود می آورد.

لوستر پنکه ای

لوستر پنکه ای

 

لوستر رباتیک

پیشرفت علوم رباتیک افزایش کاربرد آن در صنعت لوسترسازی در سال های اخیر سرعت چشم گیری داشته است. به عنوان مثال برخی از لوسترها رباتیک پس از روشن شدن، تغییر شکل داده و ظاهری متفاوت پیدا می کنند. استفاده از این لوسترها در دکورهای مدرن محبوبیت زیادی دارد.

لوستر رباتیک

لوستر رباتیک

 

لوسترهای هوشمند

لوسترهای هوشمند (Smart Lighting) قالبیت ها زیادی دارند. یکی از رایج ترین ویژگی های لوسترهای هوشمند، قابلیت برنامه ریزی برای ایجاد نورهای متفاوت است. برای مثال شما می توانید بر اساس مباحث روانشناسی نور، شدت و طیف نور لوستر را در ساعت مختلف شبانه روز از قبل تنظیم نمایید.

لوستر هوشمند

لوستر هوشمند

 

کلام پایانی
پیشرفت تکنولوژی به انسان ها کمک کرده است که با استفاده از قوه خلاقیت خود محصولات بسیار کارآمدتر تولیدکنند. صنعت تولید کالای روشنایی و لوستر نیز از این موضوع، بی بهره نبوده و امروزه شاهد لوسترهای خارق العاده ای هستیم که چای دم نمی کنند اما قابلیت های زیادی دارند.
در صنایع روشنایی لوستر «مون» علاوه بر ثبت سفارش آنلاین لوستر، شما می توانید با مطالعه مقالات ارایه شده خریدی آگاهانه داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *