راهنمای خرید

لوستر اتاق کودک

لوستر اتاق کودک

کودکان جزو ارزشمندترین افراد زندگی هر فرد و خانواده ای می باشد و تمام خانواده ها بیشترین تلاش ممکن را برای شکلی دهی شخصیت کودکان به بهترین شکل ممکن را انجام می دهند .اتاق کودک اولین مکانی است که کودک با آن انس می گیرد ، پس زیبا سازی این محیز علاقه کودک به آنرا افزایش داده و سبب می شود بهترین برنامه های خود را در آن انجام دهد. همانطور که می دانید وسایل موجود در اتاق فرزند دلبندتان از جمله لوستر عوامل موثری در شکل گیری شخصیت آن هاست.
در خرید لوستر کودک اگر نیاز به نور زیاد دارید، دقت کنید نمونه هایی را انتخاب کنید که از سرپیچ معمولی بهره می برند. البته اندازه حباب لوستر را نیز مورد بررسی قرار دهید زیرا حتی اگر سرپیچ محصول از نوع معمولی بوده و حباب آن کوتاه باشد در نتیجه لامپ خیلی بزرگی را نمی توانید روی محصول نصب کنید. تا پایان مقاله ما را همراهی کنید تا اتاق کودکتان روشن و زیبا باشد.

 

 

ضرورت خرید لوستر اتاق کودک

نورپردازی صحیح اتاق کودک از مواردی است که باید همواره به آن توجه داشت و انجام آن با استفاده از لوستر اتاق کودک محقق می گردد. به کار گیری لوستر اتاق کودک به منظور تأمین نور کافی در اتاق، علاوه بر ایجاد روشنایی مزیت های دیگری را نیز در پی دارد.

 

راهنمای خرید لوستر کودک

از مزیای بکارگیری صحیح لوستر اتاق کودک می توان به ایجاد امنیت و آرامش نام برد. علاوه بر آن شکل فانتزی این نوع از لوسترها، کودک را به خوابیدن در اتاق خود و جدا از والدین تشویق می نماید. تأمین نور به شکل صحیح، نتایجی از قبیل احساس آرامش و راحتی همراه با خواب کامل و مناسب در بردارد.

کودک ممکن است زمانی را صرف بازی در اتاق خود کند، بنابراین بهتر است که نورپردازی مناسبی را برای آن در نظر بگیرید که بتواند محیطی سالم ایجاد کند. با کمی خلاقیت می توانید دیزاین منحصر به فرد و جذابی برای فرزندتان ایجاد کنید، اگر تمایل به خرید لوستر اتاق کودک دارید با ما همراه باشید تا در ادامه نکات مربوط به آن را مورد بررسی قرار دهیم.

 

خرید لوستر اتاق کودک

نکات مربوط به خرید لوستر اتاق کودک

شدت نور لوستر اتاق کودک باید دارای قابلیت تنظیمی باشد تا بتوان آن را در شرایط مختلف با توجه به نوع استفاده تغییر داد. لازم است توجه داشته باشید که در ساعاتی از شبانه روز بهتر است نور ملایمی در اتاق وجود داشته باشد.
ایجاد نور توسط لوستر به گونه ای باشد که از ایجاد سایه های ترسناک بکاهد و همچنین تاریکی فضا را بگیرد. همچنین میزان نور بسیار زیادی را در محیط ایجاد نکند زیرا نور زیاد سبب آزردن چشم کودکان می گردد.
در هنگام انتخاب لوستر اتاق کودک، به فرزندتان حق انتخاب بدهید. انتخاب نوع رنگ علاوه بر اینکه بر احساسات آنان تأثیرگذار است، محیط جذاب تری را برایشان ایجاد می نماید. انتخاب مناسب رنگ باعث می شود که فضای اتاق کوچک تر و یا بزرگ تر به نظر برسد.
خرید لوستر اتاق کودک را متناسب با فضای آن انجام دهید. لوسترهایی با لامپ سقفی سربالا، چسبیده به سقف یا لایه محافظتی از لامپ به دلیل اینکه نور را به صورت غیر مستقیم پخش می کنند، برای فضاهای کوچک مناسب ترند. در مقابل لوسترهایی با چراغ های آویزان برای اتاق های بزرگ و سقف های بلند گزینه مناسبی می باشد.
ابعاد مناسب از لوستر را هنگام انتخاب در نظر بگیرید. برای اتاقی با ابعاد 3 در 3، لوستری با عرض 43 تا 50 سانتی متر مناسب است در حالی که اگر اتاق کودک 4 در 4 می باشد بهتر است لوستری با عرض 60 تا 70 سانتی متر را برای وی انتخاب نمایید.

 

فروشگاه آنلاین لوستر کودک

 

برای اینکه بتوانید ارتفاع مناسبی را برای لوستر اتاق کودک انتخاب کنید، بهتر است ارتفاع اتاق را بر 4 و همچنین یا بر 5 تقسیم کنید، بدین صورت می توانید ارتفاع مناسب لوستر را بیابید. به طور مثال اگر ارتفاع اتاق کودکتان 3 متر می باشد، اگر آن را بر 4 تقسیم کنید، 75 سانتی متر به دست می آید اما با تقسیم 3 متر بر 5، عدد 60 سانتی متر حاصل می شود، بنابراین با توجه به توضیحات ارائه شده، لوستری با ارتفاع بین 60 تا 75 سانتی متر برایتان کاربردیست.
میزان نور در فضای اتاق کودک بسیار حائز اهمیت است، برخی از چراغ ها تایمردار بوده و به شما این امکان را می دهد که بتوانید میزان روشنایی را تنظیم نمایید. اگر نور محیط زیاد باشد، مغز نمی تواند ترشح کافی از ملاتونین را داشته باشد و در نتیجه در طولانی مدت اثراتی مانند بی حوصلگی، پرخاشگری و یا حتی افسردگی در کودکان اتفاق می افتد.

 

فروش اینترنتی لوستر اتاق کودک

انتخاب لوستر اتاق کودک را با توجه به سبک اتاق انجام دهید.

لوستر اتاق کودک قسمتی بین چند صد هزار تومان تا چند میلیون تومان دارد، بنابراین لازم است که قبل از خرید بودجه خود را تعیین کنید.
مدلی را انتخاب نمایید که نصب ساده تری داشته باشد. تمیز کردن لوستر کار ساده ای نیست و به همین علت بهتر است مدلی را انتخاب نمایید که در صورت نیاز بتوانید آن را پس از تمیز کردن، خودتان نصب کنید.
مدل هایی با تعداد لامپ کمتر، علاوه بر استفاده کمتر از انرژی برق، گرمای کمتری را در محیط تولید می کنند، یعنی علاوه بر مصرف انرژی کمتری، از نظر اقتصادی نیز انتخاب مناسب تری می باشد.

برای مشاهده انواع لوستر به فروشگاه آنلاین لوستر «مون» مراجعه کنید و از فضای آنلاین و آسودگی و سادگی ثبت سفارش اذت ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *