راهنمای خرید

لوستر اداری

لوستر اداری

در این مطلب به این سوال پاسخ می دهیم که لوستر اداری چگونه لوستری است؟

محیط های اداری و هم مانند دیگر مکانها نه تنها نیازمند روشنایی و در عین حال زیبایی است بلکه استانداردهایی زیادی پیرامون زاویه و شدت نور و بازده کارکنان تدوین شده و مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین این لوسترها در عین زیبایی و خلاقیت، سادگی و مینیمال بودن هم از جایگاه ویژه ای برخوردارند و این جذابیت ظاهری وقتی در کنار کاربردی بودن قرار می گیرد موجب می شود لوستری ایده آل بدست بیاید که همه نیاز های ما را تامین می کند. چنانچه علاقه مندید لوستر اداری را بیشتر بشناسید تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

 

 

لازم است پیش از پرداختن به انواع لوسترهای اداری این نکته را متذکر شویم که اساساً در بسیاری از محیط های اداری از سقفهای کاذب بهره برده و نورهای فلورسنت سقفی را در مقیاس کلان و بدون طراحی خاصی مورد استفاده قرار می دهند لذا این مطلب پیرامون محیط هایی نوشته شده که مشخصاً از لوستر برای روشنایی و زیبایی استفاده کرده اند.

 

لوستر اداری کلاسیک

لوستر اداری

 

از ویژگی های لوستر اداری این است که باید نور مطلوب و متناسب با کار را فراهم کند. به این معنا که این نور باید به لحاظ شدت و جهت تابش، متناسب با فضای اداری و ساعات کار طولانی تعریف شده باشد.گاهی برخی از ابزار های روشنایی هم هستند که جهت و میزان تابش نور آن ها قابل تنظیم است. این ویژگی به ویژه در محیط های کاری، بسیار کاربردی و حادز اهمیت است. به این ترتیب شما قادر خواهید بود که شدت و جهت نور را به طور مطلوبی تنظیم کنید. همچنین افراد مختلف گاهی میزان نور متفاوتی را ترجیح می دهند. گاهی ممکن است برخی از ما فضا های روشن تری را دوست داشته باشیم و برخی از ما به نور ملایم عادت داشته باشیم. از طرف دیگر برخی از افرادی هم بیماری هایی مانند سردرد های میگرنی دارند، نور کمتر را ترجیح می دهند و با استفاده از این لوستر ها هر کسی می تواند نور مطلوب خود را در محیط کار داشته باشد و بر اساس نیاز خود میزان روشنایی را تنظیم کند.

 

راهنمای خرید لوستر اداری

راهنمای خرید لوستر اداری

 

می توان گفت در اغلب محیط های اداری از انواع لوسترهای مدرن بیشتر استفاده می شود. دلیل این انتخاب ظاهر مینیمال و سادگی لوسترهای مدرن و همخوانی بیشتز آن ها با مبلمان و ساختار اداری است.

 

راهنمای خرید لوستر اداری

راهنمای خرید لوستر اداری

 

ویژگیهای کسب و کاری که قرار است برای آن محیط لوستر انتخاب شود بسیار مهم است چرا که طراحی متناسب با کسب وکار مفهوم کاری را نه تنها برای مشتری بلکه برای خود کارکنان هم اهمیت بالایی دارد.

 

لوستر اداری

لوستر اداری

 

از لوستهای کلاسیک خانگی هم میتوان در محیط های اداری استفاده کرد و که تناسب آن را در اتاق های کنفرانس و اعضای هیئت مدیره مورد بهره قرار دهید.

 

لوستر اداری کلاسیک

لوستر اداری

 

برخی محیط های اداری دارای طراخی فاخر و سلطنتی هستند که طبعا لوستر متناسب با آن نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

لوستر اداری آبی

لوستر اداری

 

ترکیب رنگ محیط و لوسترهای ساده هم انتخاب ساده و زیرکانه ای برای استفاده در محیط های اداری است.

 

لوستر اداری مدرن

لوستر اداری

 

از آنجاییکه محیط های اداری اغل در ساعات روشنایی روز فعال هستند میتوان برای روشنایی از نور طبیعی بهره برد و از لوستر صرفا برای ایجاد زیبایی هم استفاده کرد.

لوستر اداری طلایی

 

در لوستر«مون» با تکیه بر اصول مدرن و اصل رضایت مشتری، با تولید انواع طرح های روز و شیک، برای انواع سلیقه ها و کاربردها، لوستر تولید و عرضه می گردد. برای دیدن مدلها و بررسی موجود و خرید ساده و آنلاین به فروشگاه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *